Tarık Aydın, Dijital Pazarlama

30 günlük büyüme programı

İşinizi Daha Hızlı Büyütmenin Kanıtlanmış Yolları!

Luctus tincidunt occaecat facilisi commodi nihil justo urna. Malesuada varius vehicula lobortis eros felis venenatis, velit, imperdiet quidem arcu! Tristique, mus ducimus.
Nurten Kaynak

E-Kitabın İçeriği

başlangıç

Hiç mi birşey bilmiyorsunuz? Problem değil, öğreneceksiniz.

temel seviye

Temel önemli. Temeli sağlam olmayan şeyler sürdürülebilir olamaz.

orta seviye

Bu noktada işletmeniz için fayda sağlayacak çalışmaları yapabileceksiniz.

Hemen e-kitabınızı İndirin

Başlangıçtan orta seviyeye kadar işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde dijital pazarlama öğrenmek için hemen e-kitabı indirin. Uzman adayları için de bir yol haritası!

emre
"Başlangıç seviyesinde olmasam da e-kitabın içerisinden pek çok ince detay öğrendim. Bilgilerin yanı sıra verdiği bakış açısı gerçekten işe yarıyor. Olaya bakış açısının, sonuçları fazlasıyla etkilediğini gördüm ve tecrübe ettim. Bu kitabı ve video içerikleri ücretsiz sunduğu için sonsuz teşekkürler."
Emre Kızılkaya
Tarık aydın

Yazar Hakkında

Tarık Aydın

1995 Kocaeli doğumluyum. 2013’te içerik editörü olarak başladığım serüvene, Halka İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü kazanmamla beraber akademik ve okul dışı eğitimlerle birlikte dijital pazarlama uzmanı olarak devam ediyorum.

Kobi ve girişimlerin daha hızlı büyümeleri ve yatırım getirilerini artırmaları için hizmet veren performans odaklı dijital pazarlama ajansı BossyDigital‘in kurucusuyum. Şu an Kocaeli’de yaşıyorum, işimi ve girişimlerimi de buradan yürütüyorum.

30 GÜNLÜK BÜYÜME PROGRAMI

İşinizi Daha Hızlı Büyütmenin Kanıtlanmış Yolları!

İşletmenizi büyütmek için neler yapmanız gerektiğini adım adım öğreneceksiniz. İleriye dönük bir fikir ve strateji sahibi olacaksınız. Bunun temellerini atmaya hazır mısınız?